• Hraje se klasicky 90 minut bez prodloužení
  • Na Hamachi musí být NICK za který hrajete
  • Vypínejte si na hamachi zprávy před zápasem !!!
  • Z jedné Hamachi IP hraje pouze jeden klub
  • Gól který evidentně propadne břevnem, boční sítí nebo brankovou konstrukcí do brány je považován za gól (bug fify 10). Záleži na soupeři jak se k tomu postaví - Rozhodující je ukazatel skóre
  • Když hra spadne dohrává se zbytek hrací doby + 3 min. nastavení
  • Spadne-li hra a domluvíte se na dohrávaném čase, vypíná hru hráč co měl v ten čas míč. Rozehrana Akce se dohrává celá. Pro příklad je stav 2:1, domluvíte se na 30ti minutach a hráč co prohrává a je v akci v čase 29,xx dohrává šanci do konce. Poté se hra vypne